HATAY
YAYLADAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL ZİYARETLERİ
![OKUL ZİYARETLERİ](/www/images/mansetresim.png)
İlçemizde Atatürk Ortaokulu Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme kursları ile Çatbası Ortaokul'unda ''Telafi'de Bende Varım'' zeka oyunları etkinliğini, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Dr Mehmet Altınöz ve İlyas Alca tarafından ziyaret edilmiş ve ayrıca ilçemizde bugün itibariyle başlayan ücretsiz ders kitapları dağıtımı da yerinde denetlenmiştir.