HATAY
YAYLADAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKU-YORUM PROJESİ
Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün "Oku-yorum" adlı okuma kültürünün geliştirilmesi projesine ilçemizdeki tüm İmamhatip okulları başvurmuş olup, okullarımızın tamamının başvuları kabul edilmiş ve okullarımız desteklenmeye değer bulunmuştur. Yayladağı Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yayladağı Şehit İbrahim Ballı İmam Hatip Ortaokulu, Bezge İmam Hatip Ortaokulu ve Karaköse İmam Hatip Ortaokulunu tebrik eder, Başarılarının devamını dileriz.![OKU-YORUM PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2021_03/01112330_a.jpg)